Keep network coin nedir?

Borsa konumuzda kayıp edenlerin listesi her gün kabarıyor. Arkadaşlar, kripto paralar ilk çıktığı günden beri takip eden birisi olarak eskiye nazaran çok daha fazla kripto varlık olduğunu söylemeden geçmeyeceğim. Şimdi o kadar muazzam coinlerimiz varken nasıl hala para kazanamayanlar var hayret ediyorum.

Açgözlülük ile vadeli işlemlere giriliyor. Açgözlülük fıtratımızda var tamam orasını anladım ama zaten şu anda bazı coinler var ki 10x yapması kaçınılmaz. E hal böyle iken neden hala insanlar vadeli işlemlerde batma çabasında bilemiyorum. Alın bu da açgözlülük. Yine açgözlü olun ama gereken yerde durarak aç gözlü olun!

Keep network 0,30$ iken uyardığım arkadaşlar oldu geçen gün Keep coin 1$’a çıktı. Yolun sonu mu? Ben öyle düşünmüyorum. Kişisel fikrim ve kanaatim kazanç sağlayacağı yönündedir. Keep coin için yorum arayanlar var. Keep para kazanmak isteyenler için henüz yolun başında olabilir. Şimdi bu yazıyı okup portföyüne bir miktar keep katan arkadaşlarım olabilir ve ne demek istediğimi de ileride anlamış olacak. İyi projeler her zaman tutar. Paranız var ve iyisini yapamıyorsanız o zaman yapanlara paranızla destek olun ki hem onlar kazansın hem siz. Saygılar…

Not: işbu yazıt bilgi verme ve kişisel fikirleri içermekte olup yatırım tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir