MDX staking ile %30 getiri sağlayın!

Binance borsasında MDX tokenlarınızı stake ederek her ay %30 kadar mdx token kazanabilirsiniz. Bu yazımda size MDX‘in önemini ve stake nedir bu konuda kısaca bilgi vereceğim.

Stake etmek: Kripto stake sistemi bankalardaki faiz sistemiyle benzer çalışmaktadır. Kripto paralarınızı boş boş bekletmek yerine stake desteği sunan borsalarda stake ederek yani belli bir süre çekmeyeceğinizi taahhüt ederek süre sonunda verilen geliri cüzdanınıza çekebilirsiniz. Borsadaki toplam varlıklarınızın tamamını stake edebilirsiniz.

MDX coin 2021 neden önemli?

Birinci nedeni; Binance Smart Chain ağı desteklemesi. BSC ise gelecekte çok daha gelişeceğini düşündüğüm binance’in kendi networkudur. İkinci nedeni; An itibarı ile yaklaşık 3 milyar dolarlık kilitli varlık mevcuttur. Bu da merkeziyetsiz borsalar arasında ilk sıralara yükselebileceği konusunda biraz daha tatmin edici. Son olarak; MDX merkeziyetsiz bir borsa olduğu için kendi coinleri/tokenleri ile sürekli olarak kullanımda olacaktır. Bu nedenle ilerleyen yıllarda daha da değerlenmeye devam edecektir. Şu anda 1,65$’lık fiyatı ile çok ucuz denebilecek seviyelerdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir