Prom coin nedir geleceği var mı?

Prom coin, Prometeus Labs tarafından dizayn edilmiş ve gerçekteki dünyada var olmakta olan sorunları çözmek için aday olmuş bir projedir diyebiliriz. Fazla detaya girip sizi sıkmadan prom coin geleceği hakkında da bilgiler verip kendi analizimizi paylaşalım.

Prom coin yorumları

Prom coin her ne kadar iyi bir piyasa değerine sahip olsa ve güzel borsalarda listelenmiş olsa bile projenin ne kadar ilerlediğini ve yapmakta olduklarını görmeden net şeyler söylemek de mümkün değildir. PROM doğrudan bilgiye yatırım yaptığı için gelecekte kendini var etmeye devam ettiği sürece belli oranda değerlenecektir.

Ancak günümüzde olduğu gibi gelecekte de bitcoin için yapılan karşıt eylemler altcoinler içinde fiyat dengesizliği oluşturmaktadır. Bu yazı yazıldığı an itibarı ile 15$ olan prom için 180$-200$ bir fiyat tahminimiz mevcut olup yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Prom hakkında daha fazla bilgi

Sizler de sitemizin yakında açılacağı forum bölümlerine katılarak teknik ve temel analizlerden anlayan arkadaşlarımızdan fikirler alabilirsiniz. Ayrıca kendi fikirlerinizi de yatırım tavsiyeleri vermeden paylaşmanız mümkündür. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir